Prečo práve táto stránka?

28.09.2009 12:40

Dnes bola spustená moja nová webová prezentácia a tým nahrádza stránku www.skoleniatabory.wz.cz, ktorá v krátkom čase skončí svoju platnosť. Výhodou tejto prezentácie je jej okamžitá aktuálnosť, prehľadnosť a rýchlejšia orientácia cez menu. Každý. kto bude mať záujem v nej vždy nájde aktuálne termíny školení, možnosť diskusie prostredníctvom otázok a odpovedí, ako aj mnohé ďalšie cenné informácie potrebné pre organizáciu táborov pre deti a mládež z pohľadu cestovných kancelárií, záumových združení alebo rodičov.

Verím, že ak raz túto stránku navštívite, radi sa bude k nej vracať a odporúčite ju i svojim priateľom. Vaše podnety a pripomienky rád využijem tak, aby boli ku prospechu všetkých, ktorým práca s deťmi prirástla k srdcu.

Ing. Zdeněk Friedrich