V AMAVETE SPOKOJNOSŤ

23.03.2014 20:09

V piatok 21. a v sobotu 22.3.2014 prebehlo v priestoroch Bratislavského AMAVET-u akreditované školenie pracovníkov prímorských detských táborov pre pozíciu HLAVNÝ VEDÚCI. Dôvodom vyškolenia ďalších vedúcich je úspešné pokračovanie akcií v Chorvátskom Baško Polje, ktoré už deviatym rokom AMAVET v tejto destinácii nielen že uskutočňuje, ale každoročne zlepšuje podmienky tak, že sa oplatí prihlásiť sa na niektorú z ich akcií...

Pre mňa ako školiteľa bolo veľmi potešiteľné, že všetci účastníci mali enormný záujem nielen počúvať, ale bolo potrebné zodpovedne odpovedať na skutočne zaujímavé otázky prítomných a tak pri odovzdávaní osvedčení boli nakoniec spokojní všetci.

Vo fotogalérii je niekoľko snímok z tohto vydareného školenia a v referenciách spätná väzba od preškolovaných.

Ďakujem všetkým účastníkom tohto školenia za ich veľmi kladnú spätnú väzbu a želám krásne a vydarené podujatia nielen pri mori, ale aj na Slovensku.