Už v piatok a v sobotu v Trnave

11.03.2016 11:13

V dňoch 11. a 12. marca 2016 sa uskutoční na Limbovej 4, v Trnave, - v zasadačke Rady mládeže Trnavského kraja Akreditované školenie (rekvalifikačný kurz) pracovníkov detských táborov. Požiadavku na školenie zaslala Rada mládeže a školenia sa zúčastnia zástupcovia z Rady mládeže, Parlamentu mladých mesta Vrbové, Združenia kresťanských spoločenstiev mládeže ZKSM, Centra pomoci pre rodinu i zo Slovenského skautingu.

Účastníci sa majú na čo tešiť. Nielen že budú zahrnutí množstvom informácií, ale lektor sa s nimi podelí o svoje bohaté skúsenosti a zodpovie VŠETKY otázky súvisiace s organizáciou a priebehom zotavovacích akcií v rámci SR.

Po úspešnom vykonaní skúšky získajú absolventi OSVEDČENIE pre výkon činnosti Hlavného alebo Oddielového vedúceho v tábore (zotavovacej akcii).