ŠKOLENIE V NOVEJ BANI

19.05.2015 11:18

V dňoch 15. a 16. mája som uskutočnil školenie (rekvalifikačný akreditovaný kurz) pracovníkov detských tábor v priestoroch RZ Branko Nová Baňa. Pôvodne sa školenie malo uskutočniť v Trnave, ale z technických dôvodov bolo preložené do Novej Bane. Účastníkmi školenia boli členovia Občianskeho Združenia Mirela zo Zlatých Moraviec. Prvý deň školenia, ktorý začal o 16-tej popoludní sa účastníci nechceli uspokojiť s preberaním informácií iba do 21-hodiny a tak sa oficiálna časť skončila po vzájomnej dohode až úderom polnoci. V sobotu program pokračoval a vyvrcholil v popoludňajších hodinách úspešnou skúškou zloženou z teoretickej (test) a praktickej časti a následným odovzdaním Akreditovaných osvedčení pre prácu hlavných vedúcich domácich i prímorských táborov.

Aj po oficiálnom konci lektor odpovedal na zvedavé otázky účastníkov, čím sa umocnilo previazanie teórie s praxou. Ako lektor týmto vyslovujem preškolovaným členom OZ Mirela uznanie za prípravu i za záujem, ktorý vynaložili pre úspech školenia.

Niektoré referencie - (viď REFERENCIE) spätná väzba od účastníkov potvrdzujú oprávnenosť a kvalitu školiteľa...

Ďakujem