PREŠKOLENIE VEDÚCICH PRE TÁBOR "POKLAD KRIŠTÁĽOVEJ LEBKY"

15.05.2010 21:29

V priestoroch RS Oliwa-club úspešne prebehlo preškolenie oddielových vedúcich pre OZZŽ Bratislava. Celkom 12 vedúcich načerpalo nové vedomosti z bezpečnosti pri činnostiach s deťmi pre tohtoročný tábor "Poklad krištáľovej lebky" a vypočulo si pokyny a požiadavky usporiadateľa. Súčasne boli v rámci diskusie prerokované konkrétne požiadavky na činnosti a vzájomnú spoluprácu pri organizácii jednotlivých dní táborového programu podľa rozpracovaného Rámcového plánu. Následne dostali jednotliví vedúci pred táborové úlohy, ktorých termín splnenia a predloženia na kontrolu usporiadateľom poverenému hlavnému vedúcemu tábora je ku dňu 15.7.2010. Po úspešnom vyhodnotení kontrolného testu podpísali všetci vedúci so zamestnancom usporiadateľa Dohody o vykonaní práce.

Niekoľko fotografií z priebehu školenia je v priloženej fotogalérii.

Fotogaléria: PREŠKOLENIE VEDÚCICH PRE TÁBOR "POKLAD KRIŠTÁĽOVEJ LEBKY"

/album/fotogaleria-preskolenie-veducich-pre-tabor-poklad-kristalovej-lebky/img-0743-jpg/
/album/fotogaleria-preskolenie-veducich-pre-tabor-poklad-kristalovej-lebky/img-0744-jpg/
/album/fotogaleria-preskolenie-veducich-pre-tabor-poklad-kristalovej-lebky/img-0745-jpg/