FIRMA POŽIADALA O AKREDITÁCIU

21.11.2010 11:54

Firma Ing. Zdeněk Friedrich - školenia pracovníkov detských táborov -

s ohľadom na súčasné trendy v legislatíve a nejasnostiach okolo školení pracovníkov zotavovacích akcií, v rámci oblasti ďalšieho vzdelávania pre prácu s mládežou, dňom 19. novembra 2010 požiadala  o AKREDITÁCIU vlastných vzdelávacích programov garantujúcich odbornosť, kvalitu a súlad s platnou legislatívou SR pre činnosť:

• Hlavný vedúci detských táborov
  • Zástupca hlavného vedúceho detských táborov
  • Oddielový vedúci detských táborov
  • Animátor
  • Inštruktor oddielového vedúceho (mladý vedúci) detských táborov

Vydaním akreditácie získa každý úspešný absolvent kurzu Osvedčenie s celoštátnou platnosťou pre prácu s deťmi a mládežou v rámci zotavovacích akcií s deťmi.

Už začiatkom roka 2011 tak možu prví absolventi kurzov získať akreditované vzdelanie pre činnosti súvisiace s voľno časovými aktivitami detí, ktoré zabezpečujú cestovné kancelárie a agentúry, občianske a záujmové združenia, právnické a fyzické osoby a kresťanské a mládežnícke organizácie.

O termínoch jednotlivých školení Vás bude informovať táto stránka v sekcii Kalendár akcií, prípadne je možné dohodnúť akýkoľvek iný termín prostredníctvom našich kontaktov.