AKREDITOVANÉ ŠKOLENIA POKRAČUJÚ

05.03.2014 17:59

Napriek tomu, že sme náš vlastný tábor pre rok 2014 pripravili a budeme  ho organizovať v zahraničí (Tribunj), školenia táborových vedúcich - hlavných vedúcich, vedúcich a prípadne animátorov som zameral na domáce tábory i na zahraničné tábory v Chorvátsku, keďže do tejto destinácie sa rozhodlo organizovať svoje tábory (a rekreácie) v tomto roku mnoho občianskych združení, cestovných agentúr a cestovných kancelárií z celej Slovenskej republiky.

Rozsah školenia t.j. vyučovacích 17 hodín a záverečná skúška zložená z teoretickej i praktickej časti je podmienená Ministerstvom školstva SR, ktoré mi vydalo pre túto činnosť akreditáciu.

Obsahovo sú zohľadnené vždy požiadavky usporiadateľa, to znamená obsah pre prímorský tábor v Chorvátsku alebo domáci tábor na Slovensku.

Prvé školenie bude v dňoch 21. - 23.3.2014 v Bratislave - Rači.

Záujemcovia o iné termíny sa môžu nahlásiť osobne na tel. čísle 0948 171 311 alebo prostredníctvom e-mailu: Taboryzf@gmail.com

Na Vaše prípadné otázky odpoviem

prostredníctvom tu uvedených kontaktov.